Ražots Latvijā-Made in Latvia-Сделано в Латвии
Поддержим местных производителей товаров и услуг!
Galvenā » Ražots Latvijā » Uzņēmums „OMIS & Co” » OMIS & Co. Koksnes aizsardzība

VIENKOMPONENTU AKRILA LAKA
  

Tehniskais apraksts

 

Tips

Vienkomponentu, ar ūdeni atšķaidāma akrila laka. Viegli pielietojama, nav asas smaržas. Gatava lietošanai, nesatur toksiskas vielas, caurspīdīga ar glancētu spīdumu, saglabā koksnes struktūras rakstu, palielina dekoratīvā seguma kalpošanas laiku, atvieglo tā kopšanu. Dziļi iekļūst koksnē, veidojot aizsargslāni un dekoratīvo efektu kā uz koka virsmas, tā arī koksnes slānī.

 

Pielietojums

Paredzēta jebkādu koka virsmu, kuras tiek ekspluatētas iekštelpās un ārpus telpām (parkets, koka grīdas, koka apšuvums u.c.), apstrādei ar aizsargājoši-dekoratīvu klājumu.

 

 

Uzklāšanas instrukcija

 

Virsmas sagatavošana 

Pirms lakas uzklāšanas koka virsmu jānoslīpē, jāattīra no visa veidu netīrumiem un putekļiem un jāizžāvē. Nepieciešams noņemt atslāņojošās vecās lakas slāņus.

 

Uzklāšana: Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Uzklāt ar otu, rullīti vai smidzinātāju 1-2 kārtās, ļaujot pirmajai kārtai izžūt 60 minūšu laikā.

 

 

Tehniskais raksturojums 

 

Patēriņš: 1l/8m2

 

Krāsa: Caurspīdīga Pilnīgas

 

izžūšanas laiks: 4 – 6 stundas

 

Garantijas laiks: 12 mēneši no ražošanas datuma

 

Uzglabāšana un transportēšana: Cieši noslēgtā tarā. Sargāt no aukstuma!

 

Iepakojuma veids: 1l spainis, 3, 5 un 10l kannas

Категория: OMIS & Co. Koksnes aizsardzība | Добавил: Omis (10.09.2017)
Просмотров: 281 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar


Omis & Co SIA, Rīga. Apdares materiālu ražošana


Uzņēmums „OMIS & Co” tika dibināts 2005. gada oktobrī un tā galvenais darbības veids ir apdares materiālu uz akrila bāzes izstrāde, izgatavošana un pārdošana. Mēs veltam lielu laika un uzmanības daļu celtniecības materiālu un tehnoloģiju tirgus izpētei, tādēļ, balstoties uz jaunākajiem sasniegumiem, varam piedāvāt labākos produktu paraugus, kuri atbilst visām mūsdienu tehnoloģiju prasībām un kuri veiksmīgi tiek pielietoti ne tikai privātajā celtniecībā, bet arī vidējā un lielā biznesā.


We are in social:

Copyright MyCorp © 2019
Яндекс.Метрика